Baigiantis mokslo metams 7a klasės mokiniai, nusprendę papramogauti, išsirinko UAB Vaiduokliai siūlomą edukacinę pramogą – naktinį žygį „Paklaidinimas miške“. Žygis pradedamas tik sutemus ir vyksta miške, aptvertoje parko teritorijoje. Žygio vadas Antanas, perskaitęs išsamų instruktažą, mokinius  padalijo į dvi komandas. Jos buvo vedamos mišku tol, kol tam tikroje vietoje buvo palikta pirmoji. Antroji pagal tam tikrus nurodymus turėjo surasti kitą. Buvo visko: ir šiurpuliukų, ir klyksmų, ir džiaugsmo šūksnių. Tuo metu tėvai su žygio vadovu galėjo grožėtis naktiniu, mėnulio apšviestu mišku… Kai tamsoje buvo surastos pasislėpusios priešininkų komandos, vadovas skyrė kitą užduotį: kiekvienai komandai davė po degtukų dėžutę. Reikėjo kuo greičiau užkurti laužą, kuris degtų bent 1 minutę. Iš 5 komandų tai pavyko tik vienai. Nors buvo tamsu, bet miško tankmėje pamatėme ir kelių šimtų metų nudžiūvusią eglę, ir kaulų duobę… Na, ir galiausiai, reikėjo surasti išėjimą iš miško. Užduotį palengvino dar žygio pradžioje ant medžio prikabintas baltas lapas. Ši pramoga labai tiko mūsų judriems, padykusiems septintokams. Jie grįžo kupini įspūdžių ir pavargę. Naktinis žygis – tai puiki proga išmokti ne tik komandinio darbo, bet ir kitokių gudrybių.  Kadangi žygio vadas turi ilgametę patirtį, todėl visa klasė, nors ir paklaidinta, iš miško grįžo J Gaila, bet nuotraukų nėra, buvo taip gera, kad ne tai rūpėjo.

Klasės auklėtoja Jūratė Gadeikienė