Gegužės 12 d. mokykloje vyko vokiečių kalbos greitakalbių konkursas, į kurį susirinko visi vokiečių kalbą besimokantys šeštokai. Konkurso finale dalyvavo Kamilė Dautartaitė (6b kl.) ir Adomas Rulinskas (6a kl.). Konkurso metu jiems teko įvairios užduotys: perskaityti ilgiausią vokišką žodį, ilgiausią vokišką pavardę ir kt. Greičiausiai, aiškiausiai kalbėjo ir daugiausiai greitakalbių pasakė Kamilė Dautartaitė (6b kl.). Ji ir laimėjo šių metų konkursą.
Konkurso metu mes išmokome dainuoti naują vokišką dainą apie gegutę, sužinojome  daug įdomybių apie vokiečių kalbą.
Konkurso svečias Martynas Golcas iš  8a klasės mums trumpai pristatė savo projektą apie Vokietijos karo techniką, sužinojome ir apie Vokietijos artilerijos mokyklą, kurioje mokosi mūsų kariai, prisiminėme  mūsų prezidentės šių metų oficialų vizitą Vokietijoje.
Manau, visiems buvo įdomu ir smagu. Už organizuotą konkursą dėkojame mokytojai Aluyzai Isokienei.
Parašė Dovilė Mačiulytė 6 b kl.

DSC_1579DSC_1585DSC_1576