Gegužės 13 dienos rytas 7c ir 8c klasių mokiniams prasidėjo neįprastai. Mokiniai susitiko su žymiu Lietuvos muzikantu, grupės „Foje“ nariu, 2006 metų Eurovizijos dalyviu, žurnalistu Arnoldu Lukošiumi.

Svečias su mokiniais kalbėjosi apie knygas, skaitymo naudą, technologijas ir dar daug ką…  40 minučių netruko prabėgti, o išsiskirti dar taip nenorėjome, todėl sutarėme pasimatyti  ateity dar ne kartą.

Džiugu, kad kažkada Antakalnio vidurinę mokyklą baigęs Arnoldas sugrįžo po daugelio metų į gimtąją mokyklą ne tik kupinas gražių minčių bei patarimų mokiniams, bet ir nešinas mokslo populiarinimo knygų rinkiniu.

Už nuostabias akiratį plečiančias knygas dėkojame Arnoldui Lukošiui ir akcijos organizatoriams atstovybei LEXUS Lietuvoje bei UAB „Pink Pong“.

Kviečiame visus progimnazistus į mūsų biblioteką sklaidyti ir skaityti šių padovanotų knygų:

„Ką turėtum žinoti“,

„Magiškasis pasaulis. Mokslo atsakymai į klausimus, kas ir kodėl“,

Enciklopedija. Noriu žinoti. Pasaulis, kokio nesi matęs“,

„Kaip paprastai paaiškinti pasaulį. Apie evoliuciją, išradimus, gamtos ir fizikos dėsnius kitaip“,

„Išradimai, pakeitę pasaulį“.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6285339556452762305,512,center]