Balandžio 27 d. mokykloje minėjome tarptautinę triukšmo suvokimo dieną. Po antros pamokos mokiniai su mokytojais per pertrauką pasiliko kabinetuose, dalyvavome akcijoje „Pertrauka tyloje“. Kiekvienas mokytojas pasiūlė mokiniams veiklas, kurias būtų galima įgyvendinti tyloje. Manau, jog daugelis stengėsi išbūti kuo ilgiau tylėdami. Mums tai pavyko! Šiandien per visas pertraukas mokykloje tikrai buvo tyliau. Bent jau man taip atrodė. Nuo pat savaitės pradžios buvome nusiteikę tylai: ant kabinetų durų  kabėjo mokinių plakatai ir piešiniai. Vieni iš jų – tai įspėjamieji ženklai, jog reikia būti tyloje, kiti – įsimintini ir susimąstyti priverčiantys žodžiai. Man labiausiai įstrigo plakatas su užrašu „Gražiausi garsai išgirstami tyloje“. Visą savaitę klasių seniūnai vedė klasės valandėles tylos tema. Per jas sužinojome ne tik apie triukšmo žalą, bet ir kokį tyliausią garsą gali išgirsti žmogus. Visos veiklos buvo tikrai vertingos ir priverčiančios susimąstyti, kad kurti tylesnę aplinką triukšmingoje mokykloje ne tik naudinga, bet ir reikalinga visų mūsų labui.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6278558967859227601,512,center]

Mokinių senato prezidentė Rusnė