Visi mokiniai, mokytojai bei darbuotojai saugiai paliko patalpas ir susirinko susitikimo vietose. Atsakingi asmenys patikrino ar mokykloje neliko jokių asmenų, jei juos sutiko išprašė iš ugdymo įstaigos dėl tariamo pavojaus. 1-4 klasių mokiniai susirinko krepšinio aikštelėje prie Antakalnio g. 33 pastato, o 5-8 klasių mokiniai krepšinio aikštelėje prie Antakalnio g. 29 pastato. Neskubant, nesistumdant, laikantis drausmės evakuotis iš pastatų pavyko daugumai mokinių (apie 70 proc.). Dalies mokinių  (apie 30 proc.) reikėjo prašyti nesistumdyti, klausyti mokytojo nurodymų, laikytis vienoje vietoje, nepalikti klasės be mokytojo žinios. Evakuacijos vietoje greičiausiai susiskaičiavo 1-4 klasių mokiniai, ilgiau skaičiavimas užtrūko su 5-8 klasių mokiniais, nes kai kurie mokiniai nesilaikė prie klasės mokytojo, paliko jį be jo leidimo.

Bendrai paėmus evakuacijos pratybos pavyko. Jau artimiausiu metu 1-7 klasių mokiniai per klasių valandėles aptars evakuacijos pratybas, atnaujins susitarimus kaip elgtis nelaimės atveju bei parengs susitarimų pristatymus, kuriuos paskelbsime Jums.

Dėkojame už rūpestį visų mūsų saugumu, juk nežinia kada nelaimė gali atsitikti!

Direktorius Tomas Jankūnas