Ankstų balandžio 12-osios rytą  Vilniaus Antakalnio progimnazijos 2-os e klasės mokiniai drauge su seneliais leidosi į nuostabią kelionę – piliakalnių ir slėnių apjuostą Kernavę.

Išvykoje vaikaičiai ne tik smagiai bendravo su draugų seneliais, bet ir išmoko malti grūdus, sijoti miltus, kepti gardžius blynus Vandens malūno virtuvėje.

Sužinojo, kaip atsiranda kruopos, skanavo pačių išsikeptus blynus, žolelių arbatą ir gardų naminį  pyragą.

Apsilankę Sudervės bažnyčioje, Dūkštų ąžuolyne, ant Kernavės piliakalnių ir Pajautos slėny, linksmi, nugairintais skruostukais  grįžo namo –neišdildomais įspūdžiais dalintis su laukiančiais tėveliais!

Klasės bendruomene sužavėti seneliai prasitarė, kad noriai vyktų ir į kitą kelionę…

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6276403270514389425,512,center]

Aprašė mokytoja Rasa