Ten vyko edukacinis užsiėmimas „Duonos kelias“. Anūkai kartu su seneliais kepė duoną, vaišinosi kaimiškomis vaišėmis, aplankė arklio muziejų. Kad kelionė visiems būtų įsimintina mokytoja visus vaišino ypatingais “ Senelių“ saldainiais. Visiems seneliams buvo įteikti pažymėjimai, kad dalyvavo edukaciniame užsiėmime.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6272243904689121441,512,center]
Mokytoja Žydrūnė Butrimienė

One thought on “Gražų balandžio 8 d. rytą 2c klasės mokiniai kartu su savo seneliais vyko į Anykščių rajoną, Niūronių kaimą”

1. Smagu, kad ir 2a klasės mokiniai balandžio 1 d. rytą su savo seneliais ir klasės mokytoja buvo išvykę į šią ekskursiją.
    Dėkojame gerb.mokytojai,Daliai Valaikienei, už begalinį rūpinimąsi ir neblėstantį iniciatyvumą mūsų vaikams. Ačiū, kad esate;).

Comments are closed.