Konferencija „Išbandyki naują madą – pasitik Sveikatiadą“

Pirmą kartą programa „Sveikatiada“ organizavo konferenciją, kurią organizuoti padėjo Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokytojai. Konferencijos tema „Išbandyki naują madą – pasitik Sveikatiadą“.

Renginio dalyviai buvo maloniai nustebę apsilankę tik prieš metus duris atvėrusiame Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre, kur pertraukėlių metu mokytojai galėjo apžiūrėti įdomias ir interaktyvias ekspozicijas. Renginį atidarė įkvepianti Antakalnio progimnazijos direktoriaus T. Jankūno kalba ir šokių studijos „Atspindys“ mergaičių šokis.

Konferencijos tikslas – skleisti gerąją patirtį apie sveikatinimo ugdymą mokyklose.

Pranešimus skaitė ir savo patirtimi dalinosi ikimokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo mokytojai, kviestiniai svečiai.

Mokytojai pristatė savo įgyvendintus renginius mokyklose, pasidalino idėjomis, stendiniai pranešimai su savo nuotraukomis ir aprašymais.

Pranešimus rasite čia >>>.