Šį pavasarį Lietuvoje veiklą pradeda tarptautinės olimpiados Kings, kurios kviečia pasitikrinti matematikos ir anglų kalbos žinias, išbandyti save prieš egzaminus ir smagiai praleisti laiką. 80 proc. konkursų užduočių yra parengta pagal kiekvienos klasės mokymosi programą, o dalyvių laukia net 20 000 EUR prizinis fondas.

Balandžio mėnesį pirmą kartą mokinius sukviesiantys edukaciniai konkursai leis pasitikrinti ne tik akademines žinias, tačiau ir išbandyti save ne komforto zonoje – konkursas vyks ne jau įprastoje mokyklos aplinkoje, o olimpiados organizatorių parengtuose centruose. Olimpiados vyks penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.Pirmasis olimpiadų turas visada visiems yra nemokamas.

Matematikos olimpiada skirta 2-12 klasių mokiniams. Pirmasis turas – balandžio 10 dieną.

Anglų kalbos olimpiadoje gali dalyvauti 2-9 klasių mokiniai. Pirmasis turas – balandžio 24 dieną.

Visi mokiniai dalyvavę pirmąjame etape ir patekę į antrąjį etapą gaus “Kings geriausių mokinių klubo” narystės sertifikatą. Taip pat visi antrojo etapo dalyviai, priklausomai nuo pasiektų rezultatų, gaus pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio sertifikatus. Kiekvienoje klasėje pirmųjų, antrųjų ir trečiųjų vietų nugalėtojai gaus vertingus prizus ir diplomus. Prizai – planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, išmanieji laikrodžiai.

Registracija puslapyje www.kings.lt į matematikos olimpiadą vyks iki balandžio 10 dienos, į anglų kalbos olimpiadą iki balandžio 24 dienos. Registracija į kvalifikacinį turą yra nemokama.

Daugiau informacijos: www.kings.lt

Prisegti failai: