Progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė

Kovo 5 dieną į Vilniaus Antakalnio progimnaziją atidundėjo Kaziukas! Mokiniai šios dienos ilgai laukė ir daug ruošėsi. Ko tik nebuvo ant jų stalų… Keksiukai, vafliai, kepta duona, guminukai ir daug gražių, įdomių darbelių. Visur sklido įvairiausių gardumynų kvapai. Netrūko šokių, dainų bei plačių šypsenų. Pradinukų korpuse galima buvo pamatyti nuotaikingai prekiaujančių tėvelių. Nors oras dar nelepina šiluma, eilė nusidriekė prie naminių ledų pardavėjų. Visai nebrangiai buvo galima nusipirkti šokoladinių saldainių, įvyniotų į popierėlius su mokytojos Ritos, direktoriaus Tomo ir 4 a klasės mokinių atvaizdais.

Netradicinį penktadienį mokytojai surengė tam, kad ugdytume požiūrį į verslą, išmoktume sudominti pirkėją savo preke ir, žinoma, kad smagiai pabendrautume. Tikimės, užsuksite pas mus ir kitais metas!

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6258132707480003457,512,center]

6c klasės mokinė Estera Olendraitė

One thought on “Progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė”

1. Ačiū Esterai už žinutę. Puiki mugė buvo. Turiu vieną svajonę, kad šios mugėse būtų ne tik daugiau uždirbti, bet ir pasidalinti savo geru darbu, uždarbiu bei daiktais… Norėtųsi, kad mugė būtų ir talentų šou, dirbtuvės ir t.t. Turime dar kur tobulėti, tad smagu…