Kovo 5 dieną į Vilniaus Antakalnio progimnaziją atidundėjo Kaziukas! Mokiniai šios dienos ilgai laukė ir daug ruošėsi. Ko tik nebuvo ant jų stalų… Keksiukai, vafliai, kepta duona, guminukai ir daug gražių, įdomių darbelių. Visur sklido įvairiausių gardumynų kvapai. Netrūko šokių, dainų bei plačių šypsenų. Pradinukų korpuse galima buvo pamatyti nuotaikingai prekiaujančių tėvelių. Nors oras dar nelepina šiluma, eilė nusidriekė prie naminių ledų pardavėjų. Visai nebrangiai buvo galima nusipirkti šokoladinių saldainių, įvyniotų į popierėlius su mokytojos Ritos, direktoriaus Tomo ir 4 a klasės mokinių atvaizdais.

Netradicinį penktadienį mokytojai surengė tam, kad ugdytume požiūrį į verslą, išmoktume sudominti pirkėją savo preke ir, žinoma, kad smagiai pabendrautume. Tikimės, užsuksite pas mus ir kitais metas!

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6258132707480003457,512,center]

6c klasės mokinė Estera Olendraitė