Ar žinai savo Tėvynės istoriją?
Ar nori patirti pažinimo džiaugsmą?
Ar jauti, kad tai yra svarbu?
TAIP!? Tada ateik į konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija 2016 m. kovo 10 d. (ketvirtadienį) 10.00 val. kviečia į antrąjį Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“.

Šiame konkurse  dalyvaus  407 Vilniaus Antakalnio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai.

Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, Laisvės gynimo 25-ąsias minėjimo metines, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Taip pat siekiama skatinti visuomenės bendruomeniškumą, nes LR Seimas 2016 metus paskelbė Vietos bendruomenių ir Bibliotekų metais, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius drauge prasmingai paminėti šią dieną.

Dalyvaudami šiame konkurse Vilniaus Antakalnio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai prisidės prie renginių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.