Pasibaigė mokytojo Šarūno Ragausko auklėtinių žygis #Ladygolas futbalo žaidynėse, bet merginos žada kitąmet grįžti dar stipresnėmis! Vilniaus Antakalnio progimnazijos žaidėjos: vartininkė Martyna Kvašytė, gynėjos: Nonita Balnaitytė, Neringa Paškevičiūtė, Aleksandra Michailova, Emilija Salapėtaitė, Laura Venčiūtė, Greta Umbrasaitė bei puolėjos: Emilija Ivaškaitė, Beatričė Jarmalavičiūtė.  Komandos solidus debiutas skaičiais: 3 pergalės, 2 pralaimėjimai, pelnyta net 19 įvarčių, praleista 12.

Išvykoje Vilniaus Vladislovo Sirokomlės komandai (kuri išėjo į Vilniaus apskrities finalą) apmaudžiai nusileidome 3:4, išslydus pergalei per paskutines minutes. Antroje dvikovoje Antakalnietės parodė valią prieš Vilniaus Simono Daukanto progimnazistes. Po pirmo kėlinio atsilikome 0:2, tačiau mūsiškės sugebėjo pasiekti revanšą 3:2!

Komandą išvykose lydėjo sirgaliai Laura Ivaškaitė, Robertas Každanas, Aleksėjus Kovalenkovas, Matas Žvinakis. Vėliau pasidalinsime fotoalbumu iš Vilniaus miesto finalo varžybų.