[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6249957407099560465,1,200,right]Vasario 9 dieną daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta skatinti saugesnį naudojimąsi internetu, apsaugoti vaikus kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu. Šių metų šūkis „Aš už geresnį internetą!“. Palaikydami šią iniciatyvą vasario 9-10 dienomis mokykloje buvo organizuoti šeši 5, 6 ir 7 klasių mokinių susitikimai su projekto „Kam to reikia“ praktikais. VŠĮ Globalūs projektai atstovė Dalia Balčytytė su penktokais diskutavo tema Kokios mano atsakomybės internete ir kasdieniame gyvenime?, AB TEO LT padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas gvildeno temą Saugumas Internete, Omnitel atstovas Marijus Kasperavičius su mokiniais kalbėjo tema Saugus internete su EŽIU. Mokiniai klausėsi pasakojimų, dirbo su dalomąja medžiaga, aktyviai dalyvavo diskusijose, žiūrėjo siužetus, pateikė daug praktiškų klausimų. Tikimės, kad įgytos žinios bus sumaniai ir atsakingai pritaikytos praktikoje. Dėkojame svečiams, betarpiškai, nuotaikingai bendravusiems su mūsų paaugliais.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6249957407099560465,512,center]

Saugesnio interneto savaitės organizatorė mokytoja Jūratė Gadeikienė