IMG_0210

Antakalnio progimnazijos mokiniai jau ne pirmus metus dalyvauja Metų knygos rinkimuose. 7 klasių mokinai skaitė visas penkias knygas, pristatytas paauglių Metų knygos kategorijoje. Todėl vasario 2 d. 7 c klasės mokiniai skubėjo į Vilniaus Antakalnio biblioteką, kur jų laukė susitikimas su rašytoja Renata Šerelyte. Jos knyga „Rebekos salos“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Bibliotekos darbuotojos Šerelytę pristatė kaip prozininkę, poetę, literatūros kritikę, dramaturgę, eseistę. Nors titulų Renata Šerelytė turi daug, tačiau su mokiniais ji greitai užmezgė nuoširdų pokalbį, buvo atvira, atsakinėjo į pačius netikėčiausius klausimus. Mokinius domino ne tik tai, kokia yra rašytojo darbo diena, kaip prisiversti kurti, jei nėra įkvėpimo, bet ir tai, ar ji yra susidūrusi su mirtimi, kur susipažino su savo vyru, kiek turi vaikų, ar vairuoja automobilį. Nekantriai laukiame Metų knygos rinkimų rezultatų, kurie bus paskelbti vasario pabaigoje.

Danutė Šapalienė