JAVVasario 3 dienos rytą  mūsų progimnazijos duris pravėrė ilgai laukti svečiai − Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje darbuotojai Jūratė, Gintarė ir Jonathan. Juos svetingai sutiko mokyklos direktorius ir jiems aprodė mokyklą.

Netrukus svečiai buvo palydėti į 3b klasę, kurioje nuo pat ryto mokiniai nekantriai laukė svečių skaitomų žiemos istorijų. Amerikietis Jonathan lietuviškai vaikams paskaitė  Lauros Ingalls Wilder knygos „Miestelis prerijoje“ ištrauką, o toliau ją tęsė viešnia Jūratė Kirvaitienė. Išklausę skaitymų, vaikai svečiams pažėrė nemažai klausimų. Kalbėjomės apie knygas, skaitymą, diplomato darbą ir dar daug ką….  O kad vaikai daugiau sužinotų apie JAV ir susipažintų su amerikiečių literatūra, svečiai padovanojo mūsų progimnazijos bibliotekai  bei  visai bendruomenei nuostabių knygų.

Po to svečiai maloniai buvo nustebinti trečiokų parengta staigmena. Vaikai kankliavo, dūdavo, šoko, dainavo ir taip pat svečiams įteikė dovanų. Taip susidraugavome, kad net nenorėjome išsiskirti. Viliamės, kad užsimezgusi nuoširdi draugystė tęsis.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6247358409262417937,512,center]