[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6246333727407352721,8,512,center]Sausio 29 – 30 dienomis Mokinių senatas po įtemptos mokslų savaitės dalyvavo  renginyje „Lyderystės mokykla“.Renginys vyko Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, kur mes kartu su Vilniaus ir Šeduvos  mokyklų mokiniais praleidome kartu net 20 valandų: tobulinome bendravimo, bendradarbiavimo komandoje ir lyderystės įgūdžius. Vyko susipažinimo pratimai, protų mūšis, sportinės varžybos, naktinis iššūkis – psichologiniai ir simuliaciniai žaidimai. Tarp gausybės užsiėmimų per pertraukas mus lydėjo šiltos diskusijos ir pokalbiai, juokingi pačių prasimanyti  žaidimai ir tikros komandos dvasia. Baigiantis renginiui supratome, kad  per 20 kartu praleistų valandų daugelis iš mūsų miegojome  tik 1- 2 valandas.  Ne dėl to, kad tai buvo neįmanoma, o dėl to, kad mes patys buvome įsitraukę į veiklas. Po renginio daugelis iš mūsų sakė, kad labai skauda kojas, norisi miego, nenorėjau čia važiuoti, tačiau tai buvo pats geriausias dalykas, koks tik galėjo įvykti mano gyvenime. Tai buvo renginys, kurio mums labai  reikėjo. Dalyvaudami veiklose ir būdami kartu su kitų mokyklų bendraamžiais mes supratome, kad mūsų komanda dabar yra stipri, kūrybinga ir vieninga, o svarbiausia tai, jog tokios veiklos leidžia daug geriau pažinti vieniems kitus. Tikiu, jog tai ne paskutinė Mokinių senato nepakartojama akimirka, už kurią labai dėkojame renginio organizatoriams.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6246333727407352721,512,center]

Mokinių senato prezidentė Rusnė