[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6244083958634752529,320,right]Sausio 25 d. 4c klasės mokiniai dalyvavo Mokyklų tobulinimo centro organizuojamuose lietuvių literatūros autorių skaitymuose. Skaitėme Gendručio Morkūno apsakymus – „Kvaila istorija, už kurią galima gauti barti“ ir „Nesišypsantys banknotų portretai“. Šiuos linksmus kūrinius pristatė aktorius Paulius ir projekto „Raudonos nosys“ aktoriai Joana ir Justinas. Vaikai drauge su aktoriais „taisė rašytojo paliktas klaidas kūrinyje“, plačiai šypsodamiesi mankštinosi, žaidė ir mokėsi juoktis kartu, o ne vieni iš kitų.

Pamokos metu sužinojome, kad juokas padeda spręsti konfliktines situacijas, stiprina tarpusavio ryšius, draugystę. Juokas gydo, todėl žmonės, kurie juokiasi daugiau, greičiau pasveiksta ir gyvena ilgiau. Aktoriai pravesdami „Liūdesio konferenciją“ padėjo vaikams suprasti, koks svarbus gyvenime ir tarpusavio santykiuose yra juokas.

Mokytoja Nijolė Semionovienė