Advento vakaronė 3b ir 3cSkaičiuodami paskutines metų dienas ir laukdami gražiausių metų švenčių, susirinkome į mokyklos Advento vakarą. Visi pasipuošę, džiugiai nusiteikę, rūbą pakeitusioje salėje pasitikome Antakalnio propgimnazijos 3B ir 3C kalsės mokinius.

Minėme mįsles, žaidėme žaidimus, dalinomės burtų paslaptimis, traukėme dainas ir išmokome Advento šokių. Džiugu, kad mokytojos Džeraldos pastangomis vaikai laukia ne tik komercinio Kalėdų senelio maišo.  Buvo prisimintos tradicijos ir senolių išmintis. Ne tik mokytojai, bet ir tėveliai paruošė namų darbus – kas kanklių stygas braukė, kas Advento posmus dainavo, kas stebuklingo Kūčių vakaro burtus pasakojo. Kaip spindėjo vaikų akys, kai tėveliai kartu suko ratelį ir dainavo melodingą lietuvišką dainą.

Kol salėje skambėjo posmai, pro atvirą langą įsliūkino… Kalėdų senelis. Kitais metais tikrai pagausės angliškų žodžių bagažas, nes po eglute klasėje radome po anglų kalbos žodynėlį. „Kokia gera dovana! Čia visi pasaulio žodžiai surašyti!”, – čežant maišeliams aidėjo mokinukų balsai.

Ar tikrai išmanome ir tradicijas svečiose šalyse, pasitikrinome žaisdami kalėdinį Protų mūšį. Daug ginčijomės, dalinomės žiniomis, surinkome nemažai taškų, bet galiausiai laimėjo – draugystė!

Paragavę mamos Viktorijos keptų skanėstų, namo grįžome praturtėję ir laimingi.

Klasės vardu norime padėkoti mokytojai Linai už kantrybę, išradingumą ir atsidavimą mūsų vaikams. Kad jums netrūktų sveikatos, dosnių dovanų ir šilumos namuose!

3C klasės tėveliai