[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6230618280902316529,2,200,right]Mūsų progimnazijos pradinukai tęsia dalyvavimą respublikinio projekto „Sveikatiada“ veiklose. Šį kartą „Sveikos mitybos mėnuo“ truko nuo lapkričio 9 d. iki gruodžio 11d.

Antrų klasių mokiniai suorganizavo skaniausio vaisiaus rinkimus ir labai džiaugėsi, kad „Vaisių karaliaus“ titulą pelnė lietuviškas vaisius – obuolys. Už jį balsavo 49 iš 189 progimnazijos bendruomenės narių.

Ketvirtokai atliko mokinių bei mokytojų apklausas apie jų mitybą ir parengė stendinius pranešimus su rezultatais ir patarimais.

Taip pat buvo atliktas tyrimas „Mūsų klasėje pertraukų metu valgomi užkandžiai“, po kurio paaiškėjo, kad dauguma moksleivių užkandžiauja vaisiais ir saldumynais.

Vaikų smalsumas buvo skatinamas aktyvių pertraukų metu. Mokiniai galėjo užrištomis akimis skanauti vaisių ir uosti daržoves bei bandyti atspėti augalo pavadinimą.

Organizatoriai džiaugiasi, kad sveikos mitybos tema integruojama į lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos, dailės pamokas: mokiniai sukūrė mįslių, nagrinėjo įvairių maisto produktų etiketes, sukūrė gražių darbelių iš sėklų ir praplėtė savo žinias apie sveikos mitybos principus.

O kaip jiems sekėsi, kviečiame pažiūrėti galerijoje.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6230618280902316529,512,center]