NECNacionalinis egzaminų centras šiemet jau antrą kartą organizavo  Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.  Konkurso klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose.

Šiame konkurse iš visos Lietuvos dalyvavo apie 17000 8-10 klasių moksleivių. Iš mūsų mokyklos norą dalyvauti pareiškė 44 aštuntokai. Užduotis mokiniai atliko užduočių sąsiuviniuose, juos vertino direktoriaus įsakymu paskirta vertinimo komisija, rezultatai pateikti nacionaliniam egzaminų centrui.

Norime pasidžiaugti visais, kurie išdrįso dalyvauti šiame konkurse ir išbandyti jėgas tokio tipo užduotyse.

Sveikiname daugiausiai balų surinkusius: Deividą Aliuką, Laučį Margirį, Simanavičiūtę Eglę, Songailą Žygintą, Venckutę Gretą.

Parašė Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Jurgita Paravinskienė