ugnesArtėja žiema… Tuoj už lango bus balta balta ir belsis šv. Kalėdos į mūsų mokyklos duris, mūsų šeimų duris, į mūsų širdžių duris, į kiekvieno žmogaus širdies duris, atnešdamos stebuklą… Tai Angelų metas. Ir mes, kaip Angelai sargai, įgalioti pasirūpinti šalia esančiu, čia ir dabar būti dovana…

Gerb. tėveliai, mokytojai.  Kviečiame pasidalinti tuo, ką turite su tais, kurie neturi… Atidarykite savo spintas, stalčius, išrinkite gerus ir tinkamus daiktus, tvarkingai sulankstykite ir sudėkite į dovanų maišelius:
nereikalingas išaugtas striukes, paltus, megztinius, nenešiojamus šiltus šalikus, kepures, pirštines, kojines, avalynę taip pat žaislus. Ant maišelio priklijuokite lapelį su užrašu „Mergaitei/merginai“ arba „Berniukui/vaikinui“ skliausteliuose nurodant apytikslį amžių.

Dovanas perduokite savo klasės mokytojai/auklėtojai arba etikos mokytojai Jūratei (IV korp. 59 kab.). Gruodžio 15 dieną visas Jūsų dovanas pristatysime į Caritą. Caritas jas nuveš į mažus miestelius, t. y. ten, kur jų labiausiai laukia…

Dalyvaudami šioje akcijoje, patirsime ne tik dovanojimo džiaugsmą, bet ir bendrystę bei patys pabūsime dovana kitiems…:)

Dorinio ugdymo mokytojai