Lapkričio 16 – 20 dienomis progimnazijoje vyks Tolerancijos savaitė „Mąstau, bendrauju, gyvenu“. Pirmadienį, lapkričio 16-ąją, tolerancijos savaitę pradėsime dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos mozaika“, kviesime į 5-8 klasių kūrybinių darbų parodos atidarymą. Antradienį apsikabinimų dieną – dovanosime vieni kitiems ne tik savo šypsenas, bet ir šilumą. Trečiadienį kviesime į 7-8 klasių mokinių socialinės reklamos parodą „Pastebėk, pajusk, padėk“, o per ilgąsias pertraukas judėsime flashmob‘o ritmu. Ketvirtadienį – gerų darbų dieną – skelbsime gerumo akcijos „Bendrystė ir gerumas mus vienija“ pradžią, mokinių senatas ves gerumo pamokėles antrokams. Penktadienį dalyvausime akcijoje „Labas rytas, Vilniau“, mokykloje organizuosime akciją „Surask mane“, o savaitės uždarymui kviesime į vakaro kino seansą. Įėjimas į kino seansą – raštiškas tėvų sutikimas ir sausainiai prie arbatos. Tad kviečiame ir laukiame. Gerą nuotaiką kurkime kartu.

toleruoti

Mokytoja Jūratė Gadeikienė