482466-happy-young-children-having-funVasaros atostogų su knyga įkvėpimas – „Sudalyvaukim knyg(i)ų mūšyje“ – įgauna pagreitį. Susibūrę į „Draugų“ komandą mūsų mokyklos antrokai iš 2b klasės Miglė, Ainis ir Benas kartu su aikido treniruočių draugu  antroku Ugniumi (iš Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos) antradienį (lapkričio 3 d.) dalyvavo „Knyg(i)ų mūšių“ atrankoje.

Per 35 minutes vaikai turėjo atsakyti į 30 klausimų apie knygas, jų herojus ir autorius. Azarto pagauti antrokai sėkmingai dalinosi savo perskaitytų knygų žiniomis ir sparčiai pildė atsakymų lentelę, o į kai kuriuos klausimų atsakymus tiesiog išmąstė (tarkim, kas sieja knygeles „Kukis grįžta“, „Panama labai graži“ ir „Rikiki nuotykiai“? Arba: po kokią šalį keliaujant Violetai Palčinskaitei, atsirado jos knyga „Muzika Troliui“?).

Mūsų mokinių rezultatas buvo puikus. Iš visoje Lietuvoje užsiregistravusių ir žaidime sudalyvavusių 55 komandų 10 sėkmingiausiai pasirodžiusių, tarp jų ir „Draugų“ komanda, pakliuvo į finalą, kuris vyks po dviejų savaičių LRT klube. Finalas bus filmuojamas, o jo transliacija numatyta Kalėdinių švenčių metu. Žaidimą ves televizijos laidų vedėjai, projekto www.auguskaitydamas.lt ambasadoriai Andrius Tapinas ir Eglė Daugėlaitė.

Telieka palinkėt sėkmės antrokams ir įkvepiančio skaitymo visiems!

Eglė, Miglės mama

P.S. Linkime  didelės sėkmės Jums, mokiniai. Graži iniciatyva, prie kurios galėjo šiek tiek prisidėti ir mūsų mokykla. Toks gyvenimas yra labai gražus:)

Direktorius Tomas Jankūnas