Interneto svetainėje daugybė smagių užduočių, susijusių su šunimis. Atlikdami jas vaikai įsitrauks į veiklas, kurios leis jiems nauju kampu pažvelgti į šunų elgesį ir geriau jį suprasti. Kviečiame mokytojus ir tėvelius ugdant vaikus pasinaudoti mokomosiomis knygomis, peržiūrėti linksmus filmukus ir pasikabinti plakatus, primenančius apie saugų elgesį. Atsisiųskite juos ir mokymasis apie gyvūnus bus smagus ir įtraukiantis!

Atsisiųskite tinkančias jūsų amžiaus grupės vaikams mokomąsias knygas apie saugų elgesį su šunimis. Knygose rasite daugybę smagių ir įtraukiančių praktinių užduočių, pritaikytų ir patiems mažiausiems vaikams, ir jaunimui.

Peržiūrėkite filmukus, kurių herojai – šuniukai Džimis ir Čikas. Jie išmokys jus daugybės svarbių dalykų, kuriuos turėtume žinoti visi. Visai nesvarbu, turite šunį ar ne. Juk visi gyvename visuomenėje, kurioje yra šunų.

Dvi svetainės mokymuisi žmogaus saugos pamokose bei namuose: