mokytoja

Siūlomos 21 val. metų trukmės darbo sutartis. Mokytojas papildomai gali pretenduoti neformaliojo ugdymo būrelius. Darbo laikas – 5 dienos pagal tvarkaraštį.

Reikalavimai:

• Edukologijos (pedagogikos) išsilavinimas – anglų kalbos mokytojo kvalifikacija;
  • Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti (darbas su Word, Excel, Power Point, interaktyvia lenta ir  pan.);
  • Puikus gimtosios kalbos (lietuvių kalbos) žinojimas.

Privalumai:

• Sklandus minčių dėstymas, kritinis mąstymas, savirefleksija, gebėjimas ugdyti bendrąsias ugdymo kompetencijas;
  • Gera komunikacija užsienio kalbomis (anglų, rusų kalbos);
  • Gebėjimas taikyti aktyvaus bei atviro mokymosi metodus pamokose;
  • Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
  • Iniciatyva mokinių konkursuose ir olimpiadose.

Pretendentai pateikia el. būdu šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma);
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją (nuskaitytas/nuskanuotasdokumentas);
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją (nuskaitytas/nuskanuotas dokumentas);
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją (nuskaitytas/nuskanuotas dokumentas);
  5. Gyvenimo aprašymą (CV);
  6. Praktinė užduotis atlikta kompiuterio pagalba ant vieno A4 formato lapo: kaip aš sieksiu kiekvieno mokinio asmeninės pažangos.

Dokumentus su nuoroda temoje „Mokytojo konkursui“ lauksime iki 2015 m. rugsėjo 2 d. įskaitytinai el. pašto adresu –antakalnioprogimnazija@gmail.com. Kitu būdu pateikti dokumentais nebus svarstomi.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir su reikalingais dokumentais pakviesime pokalbio 2015 m rugsėjo 3 d. nuo 8:00 iki 12:00 val.

Direktorius Tomas Jankūnas

Tel. nr. 8 608 70 833