Pristatome elektroninę biblioteką Vyturys.lt – naują projektą, padėsiantį vaikams pamilti knygas ir leisiantį sutaupyti knygų įsigijimui skiriamas lėšas.

Vyturys.lt ekspertai atrinko 100 vertingų, laiko patikrintų knygų, didinančių 5 – 18 m. vaikų susidomėjimą skaitymu.

Kviečiame Jūsų mokyklos bendruomenę išmėginti Vyturys.lt skaityklę ir pridedame kodą, leidžiantį skaityti knygas mobiliajame telefone, planšetiniame ar paprastame kompiuteryje: 02e64ec3c6.

• Dovanos kodas leidžia nemokamai skaityti el. knygas 1000 skaitytojų iki rugpjūčio 31 d.
  • Skaitytojai galės sekti skaitymo trukmę, dažnumą ir kitus parametrus.
  • Šioje programoje dalyvaus ribotas mokyklų skaičius. Nuolaidos kodus būtina aktyvinti iki liepos 2 d.
  • Kurdami paskyrą www.vyturys.lt dovanos kodą įrašykite į specialių kodo laukelį.

Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą. Linkime gražių vasaros atsotogų ir malonaus skaitymo!Arūnas Šileris
Vyturio leidyklos vadovas
arunas@vyturys.lt