photomania-fbebce7d45c91beb16b1d770858293c3Kaip Mažasis princas teigė, sunku išsiskirti su tais, kuriuos prisijaukini, kuriuos pažįsti daugiau, kurie yra dalis tavęs, tavo minčių, idėjų, darbų.

Bet tuo pačiu džiugu, kad baigiate savo vaikystės mokyklą, kur Jūs sutikote vieną iš pirmųjų savo mokytojų, pažinote daug dalykų, tačiau daugumą sprendimų už Jus parinko Jūsų tėvai.

Nuo šiol jau Jūs turėsite parašo teisę bei galimybę rinktis kai kurių dalykų. Kuo toliau teisių bei pareigų skaičius augs, todėl linkiu  priimant sprendimus išlikti nuoširdiems, sąžiningiems bei atsakingiems. Tikiuosi tai išmokėme mūsų vaikystės mokykloje.

Sveikinu baigus aštuonias klases ir visos mokyklos vardu linkiu niekada nepamiršti, kad mokymas bei mokymasis Jums yra pirmiausiai galimybė pasaulį, tėvynę ar gimtą miestą sukurti geresnį, teisingesnį, patrauklesnį Jums, nei jis yra dabar. Dėkoju Jums už Jūsų pamokas mums ir tuo pačiu atsiprašau už visas, mūsų suaugusiųjų padarytas klaidas. Iš klaidų mes mokomės bei augame tobulėdami.

Dėkoju Mokytojams Jus vedusius mūsų mokykloje vaikystės taku, mokytojams, kuriuos, viliuosi Jūs dar ilgai atminsite ir kartais aplankysite. Sugrįžkite pas savo pirmuosius mokytojus, nes kiekvienas iš Jūsų mokytojams, esate jų kurtas meno kūrinys.JMarcinkevicius

Sėkmės tolimesniame mokymo bei mokymosi kelyje, lai jis tęsiasi ilgai, ilgai, ilgai…

Visa mokykla dėkoja aštuntų klasių mokiniams už progimnazijai padovantus tris nuostabius mikrofonus.

Progimnazijos bendruomenės vardu, direktorius Tomas Jankūnas