Vilniaus Antakalnio progimnazija

Mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė

Vilniaus Antakalnio progimnazija - Mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė

Nuo šiol mėnesio renginiai mūsų svetainės kalendoriuje

Nuo šiol mėnesio renginiai mūsų interneto svetainės kalendoriuje

Norite žinoti kokie renginiai vyksta mūsų mokykloje? Dabar tai galite padaryti ne tik pasirinkę naujienų kategoriją „Renginių planai“, bet ir apsilankę mūsų svetainėje ​paskelbtame „GOOGLE“ kalendoriuje.

  • ​​Nuspaudę „Mėnuo“, „Savaitė“ ar „Darbotvarkė“ kortelės nuorodą (pažymėta raudonai) matysite atitinkamus renginius  vyksiančius tą mėnesį, tą savaitę ar tą dieną:

1

  • Nuspaudę prie „darbotvarkės“ pasirinkimo mygtuką  galite pasirinkti kokius kalendorius su renginiais norite matyti (pažymėta raudonai): ar mokiniams, ar tėvams, ar mokytojams, ar visai bendruomenei ir pan.:

2

  • Kalendoriuje taip pat galite matyti Vilniaus orus, metų dienos skaičių, savaitės numerį, mėnulio fazes bei mūsų šalies šventes (pažymėta raudonai):

3

Sėkmingo naudojimo bei žinojimo! Jūs visada galite pasiūlyti mums renginių!

Rašykite – direktorius@antakalnio.lt.

Progimnazijos administracija

 

Priedai:

„Lietuvos tėvų forumas“ Progimnazijos tėvams, mokytojas ir mokiniams pasiūlė steigti saviugdos klubą

2013-11-07 18.09.082013 m. lapkričio 7 d. susirinkę per 30 Vilniaus Antakalnio progimnazijos bendruomenės narių sutarė, kad šiandiena esant globaliems iššūkiams (nykstančios dvasinės vertybės, vartotojiškumas, ekologinė katastrofa, jaustis laisvu bei būti atsakingu, manipuliacija, informacijos gausa, švietimas, technologijos ir pan.) tėvai bei mokytojai privalo bendradarbiauti siekiant padėti mokytojams išmokyti mokinius mokytis, o tėvams padėti vaikus auginti garbingais bei kūrybiškais. Tėvų ir Mokyklos bendrystėje vaiko ugdymassėkmingesnis! Todėl „Lietuvos tėvų forumo“ lektorė Rolanda Šliažienė progimnazijos tėvams pasiūlė „TĖVŲ SAVIUGDOS KLUBO“ idėją, kurią vykdyti panoro apie 5 progimnazijos bendruomenės nariai.

Skaityti toliau

Tarpmokyklinis tolerancijos projektas „Draugystės sparnai“ Vilniaus „Santaros“ vidurinėje mokykloje

Lapkričio 6 d. ir vėl susitikome su projekto „Draugystės sparnai“ dalyviais. Šįkart svečiavomės Vilniaus „Santaros“  vidurinėje  mokykloje.  Mus pasitiko mokiniai ir palydėjo į aktų salę.  Ir pati mokykla, ir aktų salė mums pasirodė labai erdvios ir gražios. Netrukus sulaukėme mokinių grupės iš J. I. Kraševskio vidurinės mokyklos. Kadangi jau buvo pietų metas, todėl pirmiausiai nuėjome į valgyklą papietauti ir išgerti šiltos arbatos.  Grįžus į  aktų salę, prasidėjo „Kūrybinių dirbtuvių“ užsiėmimas:  pasiskirstėme į grupeles ir pradėjome gaminti   „Tolerancijos gėlių“ plakatus. Reikėjo  pagaminti plakatus naudojant Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos vėliavų spalvas.  Pamažu įsidrąsinome ir  smagiai, su gera nuotaika ir bendraudami  atlikome darbą: vieni karpėme,  kiti  klijavome įvairiaspalvius gėlių žiedelius. Atlikus  šį darbą, prasidėjo bendravimo mokymai. Mokymus organizavo „Santaros“  mokyklos psichologė Raimonda ir mūsų progimnazijos vedėja Rasa.  Labai patiko dirbti komandoje, bendrauti su kitų mokyklų mokiniais ir, žinoma, žaisti bendravimo žaidimus. Tos valandos prabėgo taip greitai, kad net nepastebėjome! Tikrai buvo smagu su visais vėl susitikti  ir smagiai bei įdomiai praleisti laiką.

Parašė 8a klasės mokinės Simona Grigaliūnaitė ir Gabrielė Tylenytė

Savaitgalį Progimnazijoje įvyko avarija – dėl šalto vandens žarnelės trūkimo užlieti keli Antakalnio g. 33 esantys kabinetai

Savaitgalį, pradinukų korpuse  (Antakalnio g. 33)  budėjęs sargas, išgirdęs neįprastą triukšmą, pastebėjo, kad pirmame aukšte liejasi vanduo. Tuoj pat nustatyta, kad vanduo bėga iš antro aukšto 18 kabineto, kur trūko maišytuvo šalto vandens žarnelė, esanti po kriaukle. Kadangi nelaimė atsitiko savaitgalį, ji pastebėta ne iš karto – budėtojui tikrinant patalpas. Deja, vanduo smarkiai užliejo antro aukšto 18-ą bei pirmo aukšto 9-ą ir 10-ą kabinetus. 18-e ir 9-e kabinete išbrinko baldai, palikti vaikų, mokytojos bei mokyklos daiktai – turtas. 10 kabinete pavyko išgelbėti dalį instrumentų, tačiau keletą jų vanduo spėjo apgadinti. Šiuo metu kabinetai vis dar džiovinami, jaučiamas drėgmės kvapas. Situacija nagrinėjama, ieškoma sprendimų, priemonių kaip elgtis, kad situacija nepasikartotų. Svarstoma galimybė kreiptis į Savivaldybę ar kitas institucijas dėl finansinės pagalbos.  Situacija bus aptarta artimiausiame Progimnazijos tarybos posėdyje.

Skaityti toliau

Priedai:

Išvyka į Molėtus

Spalio 25 -osios rytą trys trečiokų klasės( 3a, 3b, 3c) išsiruošė į edukacinę pamoką Molėtų „Meniškame kaime". Įdėmiai žiūrėjome filmą apie keramiką, kūrybškai lipdėme iš molio, rūpestingai pylėme vašką  liedami žvakes, smagiai mokėmės aukštaičių sutartinių. Skaniai papietavę, grįžome namo.

 

5 klasių mokinių netradicinio ugdymo diena „Rudens spalvos ir atspalviai“

Spalio 25 d. Antakalnio progimnazijoje vyko penktokų prisistatymo šventė „Rudens spalvos ir atspalviai“. Į salę sugužėjo savarankiški, pasitempę mokiniai. Visų klasių penktokai parodė savo talentus, sumanumą, išradingumą. Mokiniai dainavo, šoko, piešė klasių auklėtojų portretus. Už įspūdingus, linksmus ir kūrybingus pasirodymus mokiniai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Penktokai salę paliko pilni malonių įspūdžių ir geros nuotaikos.

Šventėjedalyvavęmokytojai, tėveliai, mokyklosdirektoriusdžiaugėsitalentingais, kūrybingais, šauniais, savarankiškaisirlinksmaisprogimnazijosmokiniais.

Po šventiniorenginio 5 a, b ir c klasiųmokiaiišvyko į edukacinępamoką„Skalvijos“kinoteatre, žiūrėjofilmą„Krokodilai“, kuriotikslasugdytitolerancijąžmonėms, besiskiriantiemssavocharakteriuarfizinėmissavybėmis, požiūriuargyvenimobūdu.

Džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos penktokais.

 

Mokytoja Virginija Skiauterienė

Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas

Mokyklos 2-4 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso 1 etape, kuris vyko spalio 14-18 d mūsų mokykloje. Dailiausiai parašyti darbai atrinkti ir pristatyti Tuskulėnų vidurinės mokyklos Vertinimo komisijai. Tai: 2c kl. Gerdos Strimaitytės (mok. Nijolė Semionovienė), 3b kl. Julijos Zigmantaitės ( mok. Zita Petravičienė), 4c kl. Amelija Gaidamauskaitė  ( mok. Žydrūnė Butrimienė). Lapkričio 8d. bus paskelbti Vertinimo komisijos atrinkti dailiausiai rašantys Vilniaus miesto mokiniai. Linkime savo mokiniams sėkmės 2 etape.

 

Mokytoja Zita Petravičienė

Priedai:

2013-10-17 progimnazijos ir gimnazijos mokytojai varžėsi protų mūšyje

Spalio 17 dieną po pamokų vyko Vilniaus Antakalnio progimnazijos ir Vilniaus Antakalnio gimnazijos mokytojų protų mūšis. Progimnazijai atstovavo dvi komandos. Gretimų mokyklų mokytojai smagiai kartu leido laisvalaikį atsakinėdami į įvairaus sunkumo klausimus, bendraudami ir ragaudami saldųjį protų mūšio prizą, įsteigtą VšĮ „Dvylika žirnių“. 

Dėkojame Vilniaus Antakalnio gimnazijai už bendrystę kartu – surengtą protų mūšį! Dėkojame Vilnaius Antakalnio gimnazijos mokinių senatui už teisingai suskaičiuotus taškus!

Renginys buvo smagus!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos pedagogai